4rd µMeeting
V pátek 29. května proběhl 4. ročník již tradiční konference µMeeting.
Studenti i zaměstnanci z mikrobiologických laboratoří se opět sešli a prezentovali svůj výzkum a pokroky za poslední rok.
Tomáškovy dny mladých mikrobiologů jsou konferencí, kterou od roku 1992 každoročně organizuje Mikrobiologický ústav Lékařské fakulty Masarykovy univerzity a Fakultní nemocnice u svaté Anny v Brně ve spolupráci s Československou společností mikrobiologickou. Dalšími oficiálními pořadateli konference jsou Společnost pro mikrobiologii a epidemiologii České lékařské společnosti J. E. Purkyně a Společnost pro lékařskou mikrobiologii ČLS.
Více informací na webových stránkách konference.
Přihlásit se můžete zde.
V pátek 29. května proběhl 4. ročník již tradiční konference µMeeting.
Studenti i zaměstnanci z mikrobiologických laboratoří se opět sešli a prezentovali svůj výzkum a pokroky za poslední rok.